Piknikové rozloučení s létem!

 •

Vytvořili jsme si příjemnou tradici YOLI pikniků, jeden hezky na začátku léta na jeho přivítání, jeden na konci, abychom se s létem pořádně rozloučili. Početně se nás dneska sešlo sice méně než posledně, ale rozhodně nemůžeme říct, že bychom si setkání neužili! Naopak, bylo báječné!

Abychom zůstali u tradice… samozřejmě se nejdřív zmíním o dešti. Snad poprvé v přípravách na piknik se v předpovědi počasí neobjevil na dnešek déšť, takže se samozřejmě objevil ve skutečnosti. V okamžiku, kdy jsem nastoupila do tramvaje a vyrazila na cestu, začalo pršet. Naštěstí se ale jednalo jenom o malou přeháňku, která se už vůbec nevrátila. Sláva!

Tradiční soutěž o nejletnější outfit jsme měli také, ale v trochu jiné podobě, vyhrál ten, kdo neměl na sobě vícero vrstev oblečení, protože se přeci jenom trochu ochladilo. J Co ale zůstalo stejné: soutěž o piknikové pochoutky! Mňam! Těch se zase sešlo, a tak dobré byly! Děkujeme za ně!

ak jinak, bavili jsme se o knihách. Řešili jsme naše nejlepší knihy letošního léta a k tomu i neknižní témata; co jsme dělali o prázdninách, přes oreo sušenky s arašídovým máslem, obálky knih, kolik se dělá korektur knih, až k jídlu… no zkrátka bavili jsme se o všem možné a bylo to super!

A abychom neubrali o novinky vás:
– Máme v redakci novou kolegyni Janu, která bude mít na starosti výhradně naše YOLI knihy! (Rozhovor s Jančou si můžete přečíst zde.)
– V říjnu v originále vyjde nová kniha Johna Greena: Turtles All The Way Down, kterou plánujeme na jaro příštího roku! Hurá!
-Na druhou půlku příštího roku chystáme dalšího knihu Colleen Hooverové: It Ends With Us
– Jestli jste si taky zamilovali Drobka Coopera z Willa Graysona, Willa Graysona, tak vám uděláme radost, ještě letos vyjde kniha jenom o něm: Drž mě pevně od Davida Levithana!
– V říjnu vydáme thriller Jeden z nás lže a máte se rozhodně na co těšit!
– A ještě letos rozjedeme sérii P. C. Castové s prvním dílem: Z vůle Luny.

My všem zúčastněným děkujeme moc za skvělé odpoledne, skutečně jsme si ho hodně užili! A moooožná se uvidíme ještě dřív než na oslavě dalších YOLI narozenin… 😉

Na fotky mrkněte tady. 😉 

Díky!