První pohled na filmový “Labyrint”

 •

James Dashner napsal dystopickou trilogii The Maze Runner. Ta vypráví o tom, jak se najednou Thomas probudil v divném výtahu a byl jím někam přesouván. Najednou se pak před ním otevřely dveře tohoto výtahu a on byl doslova vyhozen do zvláštní skupiny cizích kluků. Stejně jako Thomas si ale nikdo z nich nepamatoval nic ze svého předchozího života. Nic před Labyrintem… A jednoho dne ten podivný výtah najednou přivezl dívku…

“Jestli se nebojíš, tak nejsi člověk.”
Když se Thomas probudí ve výtahu, vzpomíná si pouze na své jméno. Najednou je obklopen neznámými chlapci, jejichž vzpomínky jsou také pryč.
Za impozantními kamennými stěnami, které oblopujují Mýtinu, se nachází nekonečné a neustále se měnící Labyrint. A právě tento Labyrint je jedinou cestou ven… Nikdo ho ale ještě živý neprošel.
Jenže pak se objeví dívka. Úplně první dívka. A zpráva, kterou s sebou přináší, je děsivá…

A proč vám o sérii říkáme? Tadáá! 🙂 Protože ji už v srpnu začneme vydávat! A jsme velice rádi, protože tohle je opravdu zajímavá dystopie. Rozhodně se máte na co těšit. Teď se ale možná ptáte, proč vám o tom říkáme už teď, když první díl vyjde až v srpnu, to je přeci ještě za dost dlouho.

Jenže první díl Labyrintu se v září dočká i svého filmového zpracování a právě teď byl zveřejněn první trailer. A protože se nám velice líbí, tak jsme se o něj s vámi chtěli podělit. Jen se podívejte sami!