Psaní knih nemusí být vůbec Beznadějné!

 •

Nikdy nezamýšlela stát se spisovatelkou. Nikdy ji nenapadlo, že napíše hned několik skvělých knih, a dokonce ani ve snu ji nenapadlo, že se její knihy udrží, a to značně dlouho, na žebříčcích bestsellerů podleNew York Times. Stalo se… a je tedy rozhodně dobře, že se COLLEEN HOOVEROVÁ rozhodla začít psát, protože její příběhy by nám rozhodně neměly uniknout!

První kniha Colleen Hooverové se v originále jmenuje SLAMMED a vyšla na jaře 2012. Pod pojmem vyšla, si ale hned nesmíte představit tištěnou knihu s logem amerického nakladatelství. Kdepak. Colleen ji totiž sama nahrála na Amazon, aby si ji mohla stáhnout její maminka, které knihu napsala jako dárek. Pak si ji začali stahovat další rodinní příslušníci a přátelé a najednou se stalo, že byla stahovaná čím dál tím více lidmi, až se k ní dostala i jedna americká bloggerka a knihu na svém blogu zrecenzovala.

Díky tomu se o knize dozvědělo více a více čtenářů a najednou se počet stažení zvedl na tak obrovské číslo, až se kniha vyšplhala do žebříčku Amazon bestsellerů pro knihy, které si autoři publikují jako ebooky sami (čili indie books). A toto číslo stále rostlo a roste. Colleen ale rozhodně nezahálela a zanedlouho už měla dopsanou další knihu a to POINT OFRETREAT, která je pokračováním SLAMMED. Psala ale i dál…

Nic na sebe tedy nenechalo dlouho čekat a vyšlo HOPELESS (tedy Bez naděje) a znovu jako volně stažitelný ebook. Už ale před vydáním této knihy získala autorka nabídku na smlouvu od nakladatelství Atri, kterou ale ještě před vydáním HOPELESS odmítla. Několik měsíců po jejím vydání ji ale přijala, a tak její příběh opravdu vyšel jako hmatatelná kniha. Od té doby budou její knihy vycházet v Americe právě u tohoto nakladatelství jak v tištěné, tak hlavně i v té digitální formě, za kterou si autorka velice stojí a nehodlá se jí vzdát.

YOLI právě vydalo BEZ NADĚJE (Hopeless) a chystá i její pokračování, LOSING HOPE (Už teď si knihu můžete na bux.cz předobjednat!). Není to ale rozhodně všechno! Chystáme i autorčinu prvotinu: SLAMMED a její pokračování, takže se rozhodně máte na co těšit.