Chystáme

 •

V poslední době jsme na našem facebooku zveřejňovali vícero zpráv o tom, jaké nové knihy pro vás na příští rok, případně na ten další, chystáme. Abyste v tom ale měli přehled, sepíšeme je i tady. Pořádek v tom musí být! 😉

Jen malá poznámka: každá kniha má nějaké plánované datum vydání. To se ale může kdykoliv změnit, je totiž dosti předběžné. My ho musíme vymyslet, když zadáváme knihu do systému, a samozřejmě se ho pak snažíme dodržet, ale nemusí se to povést a nemusí to být vyloženě něčí chyba. Jasně, může se zpozdit překlad nebo nějaká další redakční práce, ale občas jde taky o posunutí kvůli období, abychom třeba nevydávali po sobě více podobných knih apod. Rozhodně se ale neflákáme! 😉

Slibovali jsme vám, že Copatá máma bude mít své české kamarády. A takové sliby rádi plníme! Takže se příští rok dočkáte knihy Muffin a čaj od Thea Addaira a knihy Pamatuj na smrt od Aleše Novotného! Víc vám k nim řekneme později.

Dál už to budou knihy překladové:
Vydáme další knihu Lucy Keatingové, autorky Dreamologie, a bude se jmenovat Psáno životem. A vypadá to, že si s příběhem autorka slušně vyhrála! Vypráví o Annabell, jejíž život je dost dobrý, vlastně úplně perfektní. Jenže jistá známá spisovatelka oznámí, že píše novou knihu a Annabell si uvědomí, že je jenom postavou z jejího příběhu… Kdo bude mít poslední slovo? Annabell nebo autorka?
Krystal Sutherlandovou už znáte jako autorku povedené romance Láska v prachu hvězd. Krystal napsala novou knihu a my ji vydáme! Bude se jmenovat Skoro úplný seznam těch nejhorších nočních můr (ano, i nás zajímá, jak se nám to vejde na obálku :D) a bude o jedné rodině, ve které má každý z něčeho naprostou hrůzu.
Nezapomínáme ani na realistické drama! Tím bude Vypálená nenávist od Angie Thomas!
Samozřejmostí je pro nás nová kniha Johna Greena – Jedna želva za druhou, kterou chystáme už na jaro!
Jelikož máme obrovskou radost z thrilleru Jeden z nás lže, vybrali jsme další! Bude se jmenovat Sleduj mě a napsala ho A.V. Geiger.

Samozřejmě nezapomínáme ani na romantické knihy! Těch pro vás chystáme hned několik!

Budou to: Já a holka od vedle od Jareda Recka; Holka na suchu od Laury Silverman; od autorky Probuzení Simona Spiera (z čehož bude film!) vydáme Podělaným navrch; potom to bude Láska a jiná vykolejení od Leah Konenové a rozhodně nezapomínáme na další knihu Colleen Hooverové: Námi to končí.

O dalších knihách vás budeme samozřejmě informovat! Na kterou se těšíte nejvíc? 😉