Představujeme oficiální Yoli merch

 •

Před týdnem jsme oslavili naše již 5. Yoli narozeniny. Jelikož jsou to naše vůbec první půlkulatiny, tak jsme si řekli, proč k této příležitosti nevypustit do světa něco speciálního. Tak se zrodil náš Yoli merch! V tomto fotočlánku bychom vám rádi všechny produkty Yoli merche představili.

Před pár lety jsme na Yoli narozeninách rozdávali blogerům a dalším hostům plátěné tašky s naším logem. Tyto tašky sklidily velký úspěch a nadšení na sociálních sítích. Psali jste nám, kde si je můžete pořídit, že byste je rádi nosili. Tehdy se jednalo o limitovanou edici a pořídit se bohužel nedaly. Tentokrát jsme to ale napravili! Naše nové Yoli tašky jsou volně prodejné a seženete je hned ve třech verzích, navíc jsou pevné a ekologické.

První varianta tašky na sobě nese pravdivé heslo všech knihomolů – „Čtu si kudy chodím“. Druhá plátěnka říká „Nové příběhy čekají na každém kroku“, což je pravda.

Jak se říká to nejlepší nakonec, největší úspěch zatím slaví plátěnka s nápisem „Ty knížky mi tam skočily samy!“. Teď už je jen na vás, kterou budete nosit.

Chvíli jsme přemýšleli, jaká věc by se k Yoli plátěnkám hodila a došlo nám, že ideální bude Yoli hrníček. Začíná jaro, budeme si číst venku, na terase, v zahradě. No a k dobré knize patří i čaj. Stejně jako plátěné tašky mají i hrnečky hned 3 varianty – „Ke štěstí mi stačí hrnek čaje a dobrá kniha“„Tenhle příběh si vychutnám do poslední kapky“ a citát od Jennifer Niven „Někdo tě potřebuje. Pro někoho jsi nezbytný. Někdo tě má rád.“.

Všechny produkty Yoli merche jsou k sehnání v knihkupectví Luxor, na již zmíněných webových stránkách a na e-shopu Knižního klubu. Budeme rádi, pokud nám dáte vědět, jak se vám merch líbí a jestli jste si jej už pořídili a jak jste spokojení. Určitě nás sledujte na instagramu a nezapomeňte nás označit na fotkách, kde merch nosíte a používáte, udělá nám to radost.