Seriálový fenomén ožívá knižně!

 •

Seriál Sex Education zná snad každý teenager i dospělý! Nyní seriáloví hrdinové ožívají v knižní podobě.

Sex Education se stal seriálovým fenoménem Netflixu ihned po odvysílání své první série. Druhá série rozhodně pro fanoušky nebyla zklamáním, ba naopak. Nyní k příležitosti premiéry třetí série vychází i kniha Sexuální výchova: Road Trip, ve kterém se čtenáři setkají se svými oblíbenými hrdiny v příběhu, který dosud neznají.

V knize sledujeme Maeveina bratra Seana, který se zaplete se skupinou delikventů a nyní je obviněn ze zločinu. Seanovi nezbyde nic jiného, než se obrátit na svou sestru Maeve a poprosit ji o pomoc. Maeve se snaží bratra zachránit za každou cenu, nicméně po zjištění, jaké důkazy proti Saenovi jsou k dispozici, dospěje k názoru, že na tuto záhadu nemůže přijít sama. Poprosí proto Otise, Erica a kamarádku Aimee o pomoc. Může ale tato skupina včas přijít na to, co se Seanovi stalo a jak vyvrátit obvinění proti němu?

Sexuální výchova: Road Trip přináší zcela nový příběh, který fanoušci seriálu z obrazovek svých televizí a počítačů sice neznají, ale užijí si jej minimálně do stejné míry. V knize totiž nechybí vtipné scény, oblíbené postavy a nějaká ta nevyjasněná zápletka.

Tato novinka je rozhodně povinností pro každého příznivce seriálu či žánru young adult. Zároveň si na své přijdou i ti, kteří se chtějí s tímto fenoménem teprve seznámit.