Nečekané dědictví!

 •

Hledáte young adult thriller s napínavou atmosférou, úžasnými postavami a nečekanou zápletkou? Tak to Vám nesmí uniknout žhavá yoli novinka hra o dědictví.

Setkáváme se s hlavní hrdinkou Avery, která je poměrně chudá a jediné, co má v životě plánu je získat stipendium a vypadnout. Jenomže pak ji přijde do schránky dopis a Avery zjistí, že zdědila obrovské jmění po muži, kterého v životě neviděla. Aby mohla převzít své dědictví a zjistit, proč ji bylo odkázáno musí se vydat do sídla rodiny Hawthornových. Jenomže rodina Hawthornových si připadá podvedená, a to včetně Tobiasových čtyř vnuků… Jaké intriky na Avery čekají?

Hra o dědictví je prvním dílem trilogie stejnojmenné série. Takhle napínavou knížku jsem opravdu dlouho nečetla, prakticky jsem nemohla přestat číst. Skvělé jsou na knize krátké kapitoly, o to víc, der pak do knížky ponoříte. Je tady vše hezky v poměru – temná tajemství, romantika a k tomu čtyři okouzlující bratři Hawthorni.

Avery jako hlavní hrdinka mi sedla opravdu skvěle. Ztotožňovala jsem se s ní v mnoha situacích a měla velice zajímavý charakter. Chtěla znát pravdu svého dědictví a proč ji bylo odkázáno vše, když starého Tobiase Hawthorna nikdy neviděla a zároveň se sbližovala s bratry Hawthorny, i když věděla, že by ji mohli každou chvíli zradit.

Romantická linka se mi tu moc líbila. Byla přirozená a uvěřitelná. Já osobně fandím Jamesonovi a doufám, že nakonec spolu s Avery skončí.

Jak už jsem Vám napověděla, tak moji oblíbenou postavou byl Jameson, i když jsem se několikrát přistihla, jak váhám nad Graysonem, ale nakonec si moje srdce získal on. Líbila se mi moc kombinace jeho přirozené inteligence a zvídavosti s jeho sarkasmem, opravdu mě to bavilo.

Konec knížky mě opravdu nalákal na další díly a já se moc těším, až u nás v češtině vyjde druhý díl, abych mohla Avery doprovázet na jejím malém dobrodružství v sídle Hawthornových.

Já jsem tuhle knihu poprvé zaregistrovala na zahraničním booktoku, byla vysoce hodnocená, a proto jsem od ní očekávala hodně, a přesto jsem toho od autorky dostala mnohem víc. Pokud jste milovníky záhad, intrik, nebo si prostě jen chcete přečíst skvělou knihu s originální zápletkou a skvělou romantickou linkou, tak sáhněte po hře o dědictví.

Veronika Frantová